rysuj z nami !- Rysownia

PRACOWNIA - BISKUPIA 4 B - STARE MIASTO

Duża ponad 70 m2 pracownia w pełni wyposażona do zajęć zarówno rysunku , malarstwa ale również grup zorganizowanych – szkół przedszkoli itd. Obustronnie doświetlona sala, posiada stanowiska do pracy indywidualnej. Pracownia doskonale zlokalizowana na mapie Wrocławia zaraz obok wrocławskiego rynku, Placu Dominikańskiego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób samodzielnie dojeżdżających z każdej części Wrocławia jak również z dworca PKP.

Previous slide
Next slide

zapisy Biskupia 4 b

PRACOWNIA SZYMANOWSKIEGO 9 - ŚRÓDMIEŚCIE

Pracownia położona w zabytkowej willi z 1907 roku, zajmuje ponad 300 m2 w tej lokalizacji mamy na  wyposażeniu; pięć pomieszczeń pracowni malarsko /rysunkowych, salę komputerową z tabletami graficznymi, poczekalnię dla rodziców, pomieszczenie zmywalni, pracownię ze stołami. 

Przede wszystkim  wspaniałe otoczenie Parku Szczytnickiego, zaledwie 100 m od Rysowni. Teren zielony wokół budynku zapewnia uczestnikom komfort podczas dni letnich.

Na terenie ogrodu mamy wypoczynek letni do dyspozycji kursantów, stojak rowerowy

 

Previous slide
Next slide

uwaga 

W związku z licznymi nieporozumieniami dotyczacymi rezygnacji z zajęć, oraz sposobu naliczania opłat wyjaśniamy:

1. opłaty naliczane są stale od momentu rejestracji w naszym systemie active now co 4 zajecia, które odbywają się w pracowni, nie jest to zależne od ilości tygodni w miesiącu, opłata jest za miejsce, nie za obecność.

 Nieobecność uczestnika nie zwalnia z opłaty – zajęcia się odrabia w grupach równoległych lub uzgodnionych z prowadzącym. W przypadku długich nieobecności możliwe jest wyłaczenie i zniżka na całe 4 zajęcia za zgoda pracowni w formie mailowej rysownia@rysownia.pl

2. rezygnacja z uczestnictwa obowiązuje w formie PISEMNEJ – sms pod numer 501 771917 lub mailowej na adres rysownia@rysownia.pl- tylko i wyłacznie – nie akceptujemy rezygnacji typu ” mówiłam na zajęciach „ albo innej formy rezygnacji bez zachowania formy pisemnej. 

3. Obowiązuje 30 dni okresu wypowiedzenia umowy ods momentu zgłoszenia pisemnej rezygnacji – 

3.1. jeżeli dziecko w tym czasie uczęszcza na zajęcia obowiązuje 100% opłaty za kolejny okres rozliczeniowy, jeżeli nie uczeszcza obowiązuje 50%.

jeżeli rezygnacja jest w momencie opłaconego bloku okres wypowiedzenia zaczyna się po jego zakończeniu, od kolejnego cyklu rozliczeniowego. 

4. Unikanie i nie przychodzenie na zajęcia powoduje automatyczne wypisanie po 2 blokach -ALE STAN KONTA JEST UJEMNY!  powstaje na uczestniku zadłużenie które nalezy uregulować, lub pracownia może dochodzić roszczeń z tytułu opłat. Jeżeli dziecko kiedykolwiek chciałoby wrócić do pracowni w pierwszej kolejności należy opłacić zaległość, bez uregulowania stanu konta nie zostanie zapisane na zajęcia.

 Rysownia nie jest fundacją ani instytucją budżetową wielkie wydatki finansujemy sami od materiałów, czynszów, media itd więc wymagamy dokonywania opłat. 

5. Zniżki obowiązują stałych uczestników pracowni- bez zadłużenia którzy spełnią dodatkowe warunki opisane w mailu po zapisie na zajęcia. 

6. Podpisaniem umowy jest rejestracja w systemie poprzez zgłoszenia dziecka na zajęcia. 

7. za dzieci młodsze pozostawione bez odbioru po czasie i przed zajęciami pracownia nie bierze odpowiedzialności. Opieka obejmuje jedynie czas w jakim odbywają się zajęcia. Dzieci oczekują na odbiór w części korytarza , nie na zewnątrz. Rodzic powinien odebrac dziecko osobiście. Pracownia jest otwierana nie wczesniej nić 30 min do zajęć. 

zapisy Szymanowskiego 9

opinie klientów

rysuj z nami!

profesjonalne kursy rysunku, malarstwa, grafiki, przygotowanie do szkół i uczelni artystycznycych.

log in - active now
zajęcia
kontakt

Wrocław :

1. Szymanowskiego 9

         konto : 35 1140 2004 0000 3702 5899 7635

2. Biskupia 4 b

          konto:  42 1140 2004 0000 3102 7981 1287

3. Ostrów Wilekopolski

         konto: 41 1020 5242 0000 2102 0265 0687© rysownia polska 2024 wszelkie prawa zastrzeżone